We have started a new lower pricing policy that we trust our loyal customers will enjoy.  Effective today our 1/4 lb and 1/2 lb packs will cost the same as the equivalent 1 lb packages.  If you buy four or more 1/4 lb packs or two or more 1/2 lb packs it will be the same total price per pound as one of our 1 lb packs.  We have always priced the smaller packages higher as fewer can fit in a shipping box and cost more to ship, however we have found efficiencies in our shipping that allow us to pass on the savings with this new pricing policy.  You can now buy smaller packs and gift or share and pay the same price as if you were purchasing a 1 lb package.  Buy now here.  If you have any questions please contact us.